Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co mogło zostać uszkodzone?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co mogło zostać uszkodzone?

    Zamieszczone przez elpolacco
    Klika dni temu siedziałem w samochodzie marki Kia - dokładnie w modelu Optima. Próbując usiądź na tylnej kanapie uderzyłem kolanami w plastikową nakładkę którą jakiś projektant umieścił na tylnej płaszczyźnie przednich foteli - dokładnie jak tutaj:
    Obrazek

    Nie będę pisał co wtedy powiedziałem, ale byłem w totalnym szoku jak można coś takiego zamontować w samochodzie klasy D. Po za tym dość fajne auto U Ciebie nie widzę tego wspaniałego "wynalazku" i mam nadzieję, że można wygodnie podróżować z tyłu :wink:
    W audi a4, a6 tez takie plastiki sa

  • #2
    Co mogło zostać uszkodzone?

    Witajcie,
    W środę wieczorem najechałem na betonowy blok - taką podstawę od pachołków które stawiają drogowcy namiętnie tu i ówdzie. Wziąłem go między koła, przy prędkości ok. 80 km/h. Poczułem silne uderzenie w podwozie - mniej więcej na wysokości przednich kół. Samochód jeździ, ale wydaje mi się, że lekko go ściąga w prawo i poza tym lekko czuć wibracje od silnika. Żadne płyny nie wyciekają. Dodam tylko, że poza tym dostałem odłamkiem takiego pachołka w szybę i ta jest do wymiany. Samochód to O2FL 1.8TSI.
    W poniedziałek odstawię go do ASO. Pytanie do Was - pogdybajcie proszę - co mogło zostać uszkodzone. Chciałbym na tej podstawie ludziom z ASO wskazać, co mają wziąć szczególnie pod uwagę. Poza szybą, to myślę że poduszki pod silnikiem mogły pójść, pewnie coś z układem kierowniczym, zbieżnością. Coś jeszcze?
    BTW. Czy wiecie może czy zarządcą całej S8 na terenie Warszawy (szczególnie w rejonie węzła Mory) jest GDDKiA?
    Z góry dzięki za sugestie.

    Komentarz


    • #3
      Witam jak auto wsadzą na podnosnik to będą widzieć co jest uszkodzone
      napewno poszła płyta pod silnikiem zderzak moze jest uszkodzony dolna część zbieżność albo ciężarki pospadały długo można by gdybać najlepiej jak wróci autko z aso to daj znać pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        dmart, najedź przodem na krawężnik, weź latarkę i połóż się pod auto i patrz na pewno coś wypatrzysz. Osłona na pewno pękła, szczerze wątpię żeby od razu poszło coś ze zbieżnością i poduszkami silnika, przy jakiej prędkości przyładowałeś?
        SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez gomar
          .... przy jakiej prędkości przyładowałeś?
          Zamieszczone przez dmart
          ...Wziąłem go między koła, przy prędkości ok. 80 km/h.
          :szeroki_usmiech
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dmart
            BTW. Czy wiecie może czy zarządcą całej S8 na terenie Warszawy (szczególnie w rejonie węzła Mory) jest GDDKiA?
            Chyba tak. Informacji można szukać gdzieś tu: SISKOM - Drogi krajowe

            A co to, na S8 na wysokości węzła Mory się wydarzyło? Skąd tam taka podstawa betonowa?
            Ja tu tylko sprzątam...

            Komentarz


            • #7
              dmart,

              zrobiłeś jakieś zdjęcia tego betonowego gówna?

              powiadomiłeś policję?

              wiesz, po co masz ze swojej kasy becaloać za ewentualne naprawy
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez LUKI
                dmart,

                zrobiłeś jakieś zdjęcia tego betonowego gówna?

                powiadomiłeś policję?

                wiesz, po co masz ze swojej kasy becaloać za ewentualne naprawy
                Tak policjanty były, spisały. Jakieś tam fotki porobiłem.
                Za wiaduktem nad trasą kolejową (1,3 km od wjazdu w Morach w kierunku na Poznań) są dwa prawe pasy odgrodzone tymi pachołkami. No i jakoś jeden z nich dostał się na pas skrajny prawy, a potem pod moje koła.

                Dzięki wszystkim za pomoc. Jak wrócę z ASO dam znać co się sypnęło.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X